Prison Break - Příběh dvou bratrů, kteří se snaží ze všech sil dostat spoza vězeňských zdí.

Novinky

Útěk z vězení - chytne a nepustí!

Útěk z vězení - chytne a nepustí!

Nový seriál TV Nova, který znají zahraniční diváci pod názvem Prison Break, bude podívanou nejen pro pány, ale i pro dámy. Vypracované tělo hlavního hrdiny nenechá ani jednu chladnou.
Napětí, dynamika, zajímavě vyprofilované postavy, výborné herecké výkony - to jsou přednosti seriálu Útěk z vězení (Prison Break), který donutí každého diváka prožívat s hrdiny jejich těžký osud a úsilí dostat se na svobodu.

První díl strhujícího příběhu dvou bratrů, kteří se snaží ze všech sil dostat spoza vězeňských zdí, uvede TV Nova 26. září ve 21:30 hod.

Pilotní díl seriálu poprvé uvedla na televizní obrazovky společnost TV Fox v roce 2005. Hned od začátku si v USA získal ohromné množství fanoušků a obdivovatelů. Sledovat osudy Michaela Scofi elda a jeho bratra Lincolna Burrowse již měly možnost milióny diváků. Seriál se vysílal například i v Kanadě, Austrálii, Francii, Belgii, Anglii, Dánsku, Itálii, Nizozemí, Irzaeli, Novém Zélandu, Turecku, Indonésii, Malajsii, na Slovensku, v Polsku a dalších zemích.

O úspěšnosti seriálu Útěk z vězení (Prison Break) svědčí množství nominací a cen, které za dva a půl roku od svého uvedení, získal. Jedno z nejvyšších ocenění obdržel v roce 2006 v soutěži People‘s Choice Awards za nejoblíbenější televizní seriál roku. Ve stejném roce to např. ještě byly nominace na Zlatý Glóbus za nejlepší dramatický seriál a nejlepšího herce v hlavní roli pro Wentwortha Millera a cena
Emmy pro Marka Helfricha za nejlepší střih seriálu (pilotní díl) pro komerční televizi

Žádné komentáře
 
baner www.prison-break.cz